Nowy numer czasopisma "Politeja"

Polecamy Państwu 72 numer „Politei. Pisma Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ”. Jest to numer tematyczny „Between the Wars: Philosohical-political Debates” pod redakcją dr. Arkadiusza Górnisiewicza (INPiSM UJ).

W numerze publikują: Wojciech Kunicki (Uniwersytet Wrocławski), György Geréby (Central European University in Vienna), Christian Sommer (Archives Husserl de Paris -CNRS/ENS-PSL),  Marek Jedliński (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), David Engels (Institute for Western Affairs in Poznań / Université libre de Bruxelles), Joachim Diec (Uniwersytet Jagielloński), William Peter Wood (University of Pardubice), Maciej Zakrzewski (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie), Tomasz Widłak (Uniwersytet Gdański), Arkadiusz Górnisiewicz (Uniwersytet Jagielloński).

Jest to ostatni numer zrealizowany w ramach projektu wydania anglojęzycznych numerów czasopisma finansowanych przez Narodowy Program Rozwoju Humanistyki w latach 2016-2021.

Link do numeru: Vol. 18 No. 3(72) (2021): Between The Wars: Philosophical-Political Debates | Politeja (akademicka.pl)

okładka czasopisma politeja numer 72

Polecamy również
“<span lang="en">Quid Pro Quo. The Effect of Issue Linkage on Member States” Bargaining Success in European Union Lawmaking</span> – nowy artykuł pracownika naszego Wydziału