Pomoc dla Ukrainy - zbiórka darów [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY]

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych włącza się w pomoc dla Ukrainy. Budynek Wydziału przy Reymonta 4 służyć będzie jako magazyn o charakterze otwartym.

Przez dwa tygodnie, począwszy od poniedziałku 28 lutego, zapraszamy wszystkich Krakowian i Krakowianki do składania darów potrzebującym Ukrainkom i Ukraińcom.

Pracujemy codziennie w godzinach 9:00 do 18:00.

dwa koła na tle ukraińskiej flagi z napisem pomoc dla ukrainy zbiórka darów i logo WSMiP