20221018

Wykład Prof. Eleonory Narvelius z uniwersytetu w Lund pt. Bandera Reaffirmed: Scrutinizing Lessons of a Nationalist Symbol in Struggling Ukraine.

Data: 18.10.2022
Czas rozpoczęcia: 17:00
Miejsce: Platforma Microsoft Teams
Organizator: Międzynarodowa Platforma Badawcza Contested Legacies. Central and Eastern European and Southern European competing narratives on authoritarian lieux de memoire
Kontakt: Dr hab. Joanna Sondel-Cedarmas, prof. UJ, joanna.sondel-cedarmas@uj.edu.pl

Wykład inauguruje działalność Międzynarodowej Platformy Badawczej pt. Contested Legacies. Central and Eastern European and Southern European competing narratives on authoritarian lieux de memoire (H.1.11.2021), dofinansowanej ze środków Priorytetowego Obszaru Badawczego w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Link do strony platformy.

plakat ze zdjęciem eleonor narvselius i szczegółami organizacyjnymi jej wykładu

Plakat wydarzenia