CISAD at Foreign Affairs Open House: Winter 2023

1 lutego (środa) Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju weźmie udział w targach edukacyjnych Open House: Virtual Graduate Fair School, organizowanych przez prestiżowy magazyn Foreign Affairs.  W wydarzeniu biorą udział najlepsze uczelnie na świecie, m.in.: American University - School of International Service, Carnegie Mellon University - Institute for Politics and Strategy, Duke University - Sanford School of Public Policy, FDU - School of Public and Global Affairs, Georgetown University - Walsh School of Foreign Service, Johns Hopkins University - School of Advanced International Studies (SAIS), Josef Korbel School of International Studies, Princeton School of Public and International Affairs i wiele innych renomowanych ośrodków.

Foreign Affairs Open House daje możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami uczelni z całego świata. Każdy kandydat ma możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną poszczególnych uczelni.  Zainteresowane osoby mogą wybrać uczelnie, a następnie porozmawiać z ich pracownikami.  Podczas wspomnianego wydarzenia Centrum zaprezentuje swoje kierunki studiów (International Security and Development; International Relations and Public Diplomacy), ofertę szkół letnich i zimowych oraz przybliży działalność laboratorium badawczego Global Complex System, jak i też opowie o możliwościach oferowanych w ramach Inicjatywy Doskonałości Uniwersytetu Jagiellońskiego (ID UJ).

Strona internetowa wydarzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt: Łukasz Stach, lukasz.stach@uj.edu.pl