Konkursy IDUB na WSMiP – 20 proc. środków w ramach Funduszu Wyjazdowego

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w dwóch ciągłych konkursach w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza na WSMiP, tj.:

• Konkursie na wyjazdy zagraniczne w ramach Funduszu Wyjazdowego (konferencje zagraniczne i staże naukowe),
  • Konkursie na umiędzynarodowienie publikacji i wsparcie wniosków grantowych.

W konkursach tych, wnioski rozpatrywane są na bieżąco, do wyczerpania środków finansowych w danej edycji Konkursu. W związku z tym uprzejmie informujemy, że w ramach Konkursu na wyjazdy zagraniczne, w tegorocznym budżecie konkursu pozostała kwota 20 proc., po przyznaniu której, zgodnie z zasadami konkursu, nabór wniosków zostanie zamknięty w bieżącym roku budżetowym.

Szczegółowe informacje na temat Programu IDUB na WSMiP, dostępne są na stronie: https://wsmip.uj.edu.pl/iduj

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się zasadami konkursów i składania wniosków projektowych.

nabór ciagły w konkursach iduj, zjdęcie osoby piszącej w notatniku i puzli

Zajęcia w dniach 3-5 kwietnia 2024 r.

Nabór abstraktów na XV Festiwal Dyplomatyczny: Oblicza Dyplomacji

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju <span lang="en">Complexity Summer School 2024</span> została otwarta!

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!

Nabór wniosków w Konkursie na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników WSMiP