czerwiec 2023

Warsztaty Studenckie – Symulacja procesu decyzyjnego w UE

Data: 16.06.2023
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, ul Reymonta 4, sala 238
Kontakt: Dominika Kocoń, dominika.kocon@student.uj.edu.pl
Witryna internetowa wydarzenia: https://fb.me/e/2MbvlbW1K

Jeśli Unia Europejska zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu i z zapałem poznajesz kolejne tajniki funkcjonowania tej ważnej organizacji międzynarodowej, to ogłoszenie z pewnością Cię zainteresuje!

Już 16 czerwca 2023 r. w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, w sali 238, odbędą się warsztaty, podczas których dowiesz się, jak wygląda proces decyzyjny w Unii Europejskiej od kuchni.

W pierwszej części wydarzenia, organizatorzy przytoczą najważniejsze, teoretyczne aspekty związane z podejmowaniem decyzji w UE. Kolejno wystartuje symulacja, w której weźmiesz aktywny udział wraz z innymi uczestnikami warsztatów. Wcielając się w rolę europarlamentarzystów wypracujecie konsensus dotyczący zmian w prawodawstwie UE.

Brzmi ciekawie?

Nie zwlekaj i już teraz wypełnij formularz aplikacyjny.

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty studenckie plakat ze szczegółami organizacyjnymi na tle granatowej mapy unii europejskiej