październik 2023

20231009

"Bezpieczna Polska w bezpiecznej Europie. Wyzwania i zagrożenia" - debata na żywo

Data: 09.10.2023
Czas rozpoczęcia: 15:00
Miejsce: online, onet.pl
Organizator: Onet.pl, ENTR, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych
Kontakt: Paweł Ścigaj pawel.scigaj@uj.edu.p

W poniedziałek 9 października o godzinie 15:00 zapraszamy na debatę na żywo "Bezpieczna Polska w bezpiecznej Europie. Wyzwania i zagrożenia" pokazywaną przez Onet w ramach współpracy WSMiP UJ z projektem ENTR.

O najważniejszych problemach związanych z bezpieczeństwem, jakie mogą czekać m.in. przyszły rząd naszego kraju, będą rozmawiać dziennikarze Onetu Witold Jurasz i Łukasz Gadzała, a także uczeni reprezentanci Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych - prof. Małgorzata Zachara-Szymańska (Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych) i prof. Dariusz Kozerawski (Katedra Bezpieczeństwa Narodowego). Debatę poprowadzi dziennikarz Onetu Kamil Turecki.

Program jest realizowany w ramach współpracy projektu ENTR z Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konkluzje i wnioski, które zostaną sformułowane podczas debaty, będą następnie analizowane i opracowywane przez studentów w celu znalezienia rozwiązań dla wymienionych problemów.

• ENTR to paneuropejski projekt dziennikarski realizowany przez Onet, Noizz i partnerów z całej Europy. Więcej informacji: FacebookInstagramYouTube i ENTR.net.
Czarny plakat z napisem Bezpieczna Polska w bezpiecznej Europie. Wyzwania i zagrożenia