Warsztaty „Protokół dyplomatyczny w praktyce"

Pod koniec maja grupa studentów i studentek poszczególnych kierunków studiów na WSMiP wzięła udział w specjalistycznych warsztatach „Protokół dyplomatyczny w praktyce”. Celem warsztatów było nabycie praktycznych kompetencji w zakresie protokołu i etykiety dyplomatycznej, niezbędnych w ramach przygotowania merytorycznego do pracy w służbie zagranicznej.

Warsztaty przeprowadzone zostały przez Ambasadora Artura Harazima pełniącego obecnie funkcję Dyrektora Departamentu Prawnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Warsztaty zorganizowane zostały przez Wydział Studiów Międzynarodowych Politycznych oraz Wydziałową Radę Samorządu Studentów WSMiP, w ramach Programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza.