Ankieta dotycząca działalności Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future

Zgodnie z założeniami konkursu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB), na Uniwersytecie Jagiellońskim wyłonione zostały priorytetowe obszary badawcze. Jednym z nich jest POB Society of the Future [FutureSoc], którego zadaniem jest tworzenie nowoczesnych warunków dla rozwoju badań, dydaktyki oraz współpracy z otoczeniem zewnętrznym w obszarze kluczowych zmian społecznych i gospodarczych, w tym wywołanych rozwojem technologii.

W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o wypełnienie krótkiej (ok. 10-minutowej) ankiety, która posłuży doskonaleniu strategii rozwoju i dalszych prac POB FutureSoc skierowanych na tworzenie nowoczesnego ekosystemu badawczego, podniesienie jakości edukacji oraz intensyfikację współpracy z otoczeniem zewnętrznym.

Nasza ankieta ma trzy cele. Po pierwsze, udoskonalenie Strategii Rozwoju POB FutureSoc poprzez uwzględnienie prowadzonych i planowanych przez Państwa tematów badań naukowych. Po drugie, rozpoznanie dotychczasowych doświadczeń we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, aby je uwzględnić w działalności POB FutureSoc. Po trzecie, poznanie Państwa oczekiwań dotyczących przyszłych działań prowadzonych przez POB.

Ankieta dostępna jest pod następującym linkiem: https://tiny.pl/7cb9q

Będziemy Państwu wdzięczni za wypełnienie ankiety w terminie do 15 lipca br.

Państwa głos jest dla nas bardzo ważny!

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: futuresoc@uj.edu.pl

Z wyrazami szacunku,
Zespół Wykonawczy