Studentka WSMiP nagrodzona stypendium Ministra Edukacji i Nauki

W dniu 22 lutego 2021 r. została ogłoszona lista osób nagrodzonych stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe artystyczne lub sportowe. W roku akademickim 2020/2021 stypendium otrzymało 60 studentów UJ.

W gronie nagrodzonych za osiągnięcia w nauce znalazła się również Pani Ilona Poseliuzhna, która z wyróżnieniem ukończyła studia licencjackie na kierunku stosunki międzynarodowe.

Obecnie kontynuuje ona naukę na studiach magisterskich w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych. Jej dorobek stanowią artykuły w czasopismach naukowych oraz rozdziały w monografiach. Wyniki swoich badań prezentuje ona na prestiżowych międzynarodowych konferencjach naukowych.

Pełna lista laureatów została zamieszczona na stronie Ministerstwa: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ogloszenie-wynikow-postepowania-w-sprawie-przyznania-stypendiow-ministra-edukacji-i-nauki-dla-studentow-na-rok-akademicki-20202021

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!