Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencje

Zaproszenie na konferencje pt.: "Ewolucja, emancypacja, europeizacja kultury w procesach integracyjnych. Perspektywa interdyscyplinarna"

24.09.2020
więcej o Zaproszenie na konferencje pt.: "Ewolucja, emancypacja, europeizacja kultury w procesach integracyjnych. Perspektywa interdyscyplinarna"

Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: w poszukiwaniu nowego porządku międzynarodowego” – konferencja online

22.09.2020
Miło nam poinformować, że Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ jest współorganizatorem międzynarodowej konferencji naukowej online „Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: w poszukiwaniu nowego porządku międzynarodowego” w dniu 25 września 2020 r.
więcej o Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: w poszukiwaniu nowego porządku międzynarodowego” – konferencja online

OBLICZA POSTPAMIĘCI 4 – NARRACJE ALTERNATYWNE I MARGINALIZOWANE

20.03.2020
W związku z komunikatem z 02.03.2020 r. Głównego Inspektora Sanitarnego (www.gis.gov.pl) wynikającym z obecnej sytuacji epidemiologicznej spowodowanej epidemicznym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz zaleceniami Władz Rektorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego zarządzenie nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dn. 10 marca 2020 r. w sprawie: przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz zarządzenie Nr 50 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego jesteśmy zmuszeni przełożyć termin naszej konferencji na późniejszy, co podamy niedługo w komunikacie.

Uprzejmie informujemy, że zaplanowaliśmy nowy termin konferencji: 22-23 października 2020 r.
więcej o OBLICZA POSTPAMIĘCI 4 – NARRACJE ALTERNATYWNE I MARGINALIZOWANE

Konferencja "Czy Afryka potrzebuje nowych granic? Stosunki międzynarodowe w Afryce w kontekście separatyzmów w regionie"

29.11.2019
więcej o Konferencja "Czy Afryka potrzebuje nowych granic? Stosunki międzynarodowe w Afryce w kontekście separatyzmów w regionie"

Zaproszenie na konferencję pt.: „Europa nacjonalistów. Nacjonalizmy europejskie w perspektywie historycznej i porównawczej”

23.10.2019
więcej o Zaproszenie na konferencję pt.: „Europa nacjonalistów. Nacjonalizmy europejskie w perspektywie historycznej i porównawczej”