20181025

Konferencja "Czy Afryka potrzebuje nowych granic? Stosunki międzynarodowe w Afryce w kontekście separatyzmów w regionie"

Data: 25.10.2018 - 25.09.2025
Czas rozpoczęcia: 10:30
Miejsce: Sala im. Michała Bobrzyńskiego w Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego
Organizator: Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową organizowaną przez Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego - Czy Afryka potrzebuje nowych granic? Stosunki międzynarodowe w Afryce w kontekście separatyzmów w regionie, która odbędzie się 25 października 2018 r. w Sali im. Michała Bobrzyńskiego w Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Program konferencji (PDF)

Plakat (PDF)