20190404

Międzynarodowa konferencja we Lwowie - zaproszenie

Data: 04.04.2019 - 05.04.2019
Miejsce: Wydział Studiów Międzynarodowych Państwowego Uniwersytetu im. Iwana Franki we Lwowie
Kontakt: dr Piotr Bajor piotr.bajor@uj.edu.pl dr Roman Wowk conference@ispc.org.ua

Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych, Państwowy Uniwersytet im. Iwana Franki we Lwowie oraz Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu zapraszają do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji „Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: w poszukiwaniu nowego porządku międzynarodowego”, która odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2019 r.we Lwowie.

Wszelkie informacje na temat udziału w konferencji znajdą Państwo w załączniku oraz na stronie internetowej http://www.konferencje.inp.uj.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w obradach.

Międzynarodowa konferencja we Lwowie-zaproszenie

Międzynarodowa konferencja we Lwowie-zaproszenie