Nowości wydawnicze

Artykuł pracownika naszego Wydziału w „Politics and Governance”

15.11.2021
Uprzejmie informujemy, że w czasopiśmie „Politics and Governance” ukazał się artykuł prof. Artura Gruszczaka, kierownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego (INPiSM UJ) pt. “Refugees” as a Misnomer: The Parochial Politics and Official Discourse of the Visegrad Four.

Nowy numer czasopisma "Politeja"

15.11.2021
Polecamy Państwu 72 numer „Politei. Pisma Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ”. Jest to numer tematyczny „Between the Wars: Philosohical-political Debates” pod redakcją dr. Arkadiusza Górnisiewicza (INPiSM UJ).

Kampania parlamentarna 2019 roku - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

05.11.2021
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się praca zbiorowa pt. Kampania parlamentarna 2019 roku przygotowana pod redakcją dra hab. Piotra Borowca, prof. UJ oraz dra hab. Adriana Tyszkiewicza. Wśród Autorów publikacji są również pracownicy naszego Wydziału, m.in.: dr Małgorzata Kułakowska, dr Arkadiusz Nyzio, dr Mateusz Kolaszyński, dr Piotr Obacz.

Artykuł pracownika naszego Wydziału w czasopiśmie "Energies"

04.11.2021
Uprzejmie informujemy, że w czasopiśmie „Energies” ukazał się artykuł dr. Wiktora Hebdy, pracownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego (INPiSM UJ) pt. The North-South Gas Corridor in the Context of Poland’s Gas Transmission System – A Perfect Opportunity to Diversify Gas Resources.

China's environmental policy in terms of European Union standards - nowa publikacja autorstwa pracowników naszego Wydziału

02.11.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka w języku chińskim pt. „China's environmental policy in terms of European Union standards” (欧盟标准方面的环境政策) autorstwa Jana Wiktora Tkaczyńskiego i Łukasza Gacka.