Stypendia dla uczestników wydziałowych studiów doktoranckich z dotacji celowej – wyniki konkursu

Informuję uprzejmie, że na posiedzeniu w dniu 20 października 2015 r. Komisja rozpatrująca wnioski o stypendia dla uczestników wydziałowych studiów doktoranckich z dotacji celowej na finansowanie działalności polegającej na prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich, rozpatrzyła podania kandydatów.

Na konkurs wpłynęło 27 podań.

Zgodnie z Regulaminem konkursu, na WSMiP UJ należało przyznać 15 stypendiów w wysokości 483,24 zł / miesiąc.

Na podstawie listy rankingowej Komisja ustaliła, że stypendia otrzymają następujące osoby:

Protokół końcowy jest do wglądu w Dziekanacie.

W imieniu Komisji: dr hab. Andrzej Dudek prof. UJ.

Data opublikowania: 22.10.2015
Osoba publikująca: Tomasz Pugacewicz