O podziałach partyjnych w sprawie następcy sędziego Scalii – dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ dla TOK FM

15 lutego 2016 r. dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ rozmawiał z red. Jakubem Janiszewskim w radiu TOK FM o podziałach partyjnych w sprawie następcy sędziego Scalii.

Dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ – pracownik Katedry Amerykanistyki Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ, doktor habilitowany z zakresu nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o polityce (2012). Stypendysta SYLFF (2001, Catholic University of America), prowadził badania oraz wykładał w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Irlandii, Japonii oraz Australii.

Członek Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych, Polish Association of American Studies, a także Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia „Wiosna". Były (2007-2009) przedstawiciel Europy w Radzie Sasakawa Young Leaders' Fellowship Fund (SYLFF) w Tokio. Prezes Jagiellonian University SYLFF Fellows Association. Członek Rektorskiej Rady Funduszu „Ars Docendi" (2008-dziś). Członek Rektorskiej Komisji Remontowej (2008-2012).

Laureat pierwszej nagrody Laudacji Studenckich UJ za najlepiej ocenionego dydaktyka na podstawie ankiet studenckich (2013). Sześciokrotny laureat nagród Rektora UJ za wysoką ocenę zajęć dydaktycznych oraz za osiągnięcia naukowe.

Data opublikowania: 16.02.2016
Osoba publikująca: Tomasz Pugacewicz