Uwaga studencie - nowy nabór do Inter-Polit Lider!

Droga Studentko, Drogi Studencie WSMiP

Macie niepowtarzalną szansę na:

• podniesienie swoich kompetencji zawodowych (UWAGA KILKA OSÓB JUŻ DOSTAŁO PRACĘ DZIĘKI ZAŚWIADCZENIU O UDZIALE W NASZYM PROJEKCIE)
  • zaliczenie praktyk (UWAGA UDZIAŁ W PROJEKCIE TO CAŁKOWITE ZALICZENIE PRAKTYK BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ GODZIN, JAKA WAS OBOWIAZUJE W WASZEJ JEDNOSTCE)
  • zdobycie  nowego doświadczenia

Weźcie udział w projekcie  „Inter-Polit Leader

Za szkolenia prowadzone przez trenerów w ogóle nie płacicie – na rynku zewnętrznym musielibyście na nie wydać nawet 20 tys. złotych. Wszystkie zajęcia prowadzone są w formie warsztatów lub projektów i są kumulowane - zatem musicie na nie poświęcić tylko kilka dni.

W tym semestrze proponujemy Wam następujące zajęcia – wybieracie min. jedną kompetencję:

1. kompetencja zawodowa w zakresie redakcyjno-graficznym i językowym

• redagowanie tekstów w językach obcych - prowadzenie profesjonalnych mediów społecznościowych

2. kompetencja przedsiębiorcza w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i tworzenie e-biznes planu

• trening umiejętności kierowniczych - wizyta studyjna Departament Służby Cywilnej

3. kompetencja analityczna

• analiza jakościowa i ilościowa
  • metodologia badań

4. kompetencja komunikacyjna w zakresie pracy w zespołach międzynarodowych

• kultura korporacyjna i komunikacja w międzynarodowym środowisku grupowym
  • wielokulturowość w miejscu pracy

REKRUTACJA TRWA OD 8 PAŹDZIERNIKA DO 18!!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: http://www.wsmip.uj.edu.pl/kariera/inter-polit. Tam jest już harmonogram zajęć.

Lub u dr Kingi Anny Gajdy (kinga.gajda@uj.edu.pl) lub mgr Doroty Krętkowskiej (dorota.kretkowska@uj.edu.pl). Piszcie lub szukajcie nas w Instytucie Europeistyki na ul. Ingardena 3.

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie studenci studiów stacjonarnych Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego ostatnich 4 semestrów I stopnia na kierunkach: Amerykanistyka, Bezpieczeństwo narodowe, Europeistyka, Kulturoznawstwo, Migracje międzynarodowe, Politologia, Relacje międzykulturowe, Stosunki międzynarodowe, Studia azjatyckie tj. 3-6 semestrów z naboru 2017/2018,2018/2019, 2019/2020 i II stopnia na kierunkach Amerykanistyka, Bezpieczeństwo narodowe, Europeistyka, Kulturoznawstwo, Politologia, Relacje międzykulturowe, Stosunki międzynarodowe, Studia azjatyckie, tj. 1- 4 semestru z naboru 2017/2018,2018/2019, 2019/2020.

Zajęcia w dniach 3-5 kwietnia 2024 r.

Nabór abstraktów na XV Festiwal Dyplomatyczny: Oblicza Dyplomacji

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju <span lang="en">Complexity Summer School 2024</span> została otwarta!

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!

Nabór wniosków w Konkursie na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników WSMiP