Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej z 4 czerwca 2020 r. w sprawie wyboru członka Senatu UJ spośród profesorów z tytułem naukowym oraz profesorów uczelni na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej z 4 czerwca 2020 r.

Wydziałowa Komisja Wyborcza ustala następujący termin czynności wyborczych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ:

18 czerwca 2020 r., godz. 14:00: zebranie wyborcze w celu dokonania wyboru członka Senatu UJ z grupy profesorów z tytułem naukowym oraz profesorów uczelni.

Wybory zostaną przeprowadzone w trybie zdalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej do pobrania