Komunikat Dziekana w sprawie zasad realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2021/2022

Polecamy również
Odwołanie dyżuru Pełnomocnika Dziekana ds. bezpieczeństwa oraz przeciwdziałania dyskryminacji w dniach 12 i 19.10.2022 r.
Godziny dziekańskie w poniedziałek 3 października
Rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka".
Nagroda Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ za najlepszą pracę dyplomową.