Komunikat nr 33 Rektora UJ - obowiązek zakrywania ust i nosa w czasie zajęć dydaktycznych

Informujemy, że w dniu 10 listopada 2021 r. ukazał się Komunikat nr 33 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego wprowadzający nowe obowiązki w związku z występowaniem stanu epidemii.

Zgodnie z treścią komunikatu, wszystkie osoby studiujące na studiach I, II i III stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim zobowiązane są do zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki również w trakcie zajęć dydaktycznych. Obowiązek ten nie dotyczy prowadzących zajęć.

Pozostałe obowiązki dotyczące zakrywania ust i nosa określone w Komunikacie nr 24 Rektora UJ oraz Komunikacie nr 30 Rektora UJ pozostają bez zmian.

Pełna treść Komunikatu nr 33 Rektora UJ dostępna jest poniżej.

pdf