Zmiana godzin i organizacja pracy Biblioteki WSMiP

Drodzy Czytelnicy,

W związku z Komunikatem nr 35 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego zmianie ulegają godziny i organizacja pracy Biblioteki WSMiP.

Czytelnia otwarta będzie w godzinach 09.00-15.00.

W czytelni można będzie odebrać zamówione książki z lokalizacji magazyn i wypożyczalnia oraz zwrócić książki z wypożyczenia.

Od poniedziałku 22.11.2021 wypożyczalnia (poziom -1) będzie niedostępna.

Czytelnicy, którzy nie są jeszcze zapisani, proszeni są o przesyłanie na adres mailowy swoich danych (imię, nazwisko, nr legitymacji studenckiej, kierunek studiów).

W katalogu Biblioteki Jagiellońskiej przywrócona zostanie możliwość zamawiania książek z lokalizacji wypożyczalnia.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny (12) 663 27 91 / (12) 663 27 89 lub bibliotekawsmip@uj.edu.pl.

W przypadku kiedy nie możecie Państwo do nas dotrzeć, a potrzebujecie skan rozdziału lub artykułu prosimy o przesyłanie dokładnych danych na adres bibliotekawsmip@uj.edu.pl, zamówienia będą realizowane w miarę możliwości i kolejności przychodzenia.

Przypominamy o konieczności dezynfekcji, zachowania dystansu oraz prawidłowego zakładania maseczek.

Wszystkim Państwu życzymy zdrowia i przepraszamy za utrudnienia.