29 sierpnia 2022 r., dziekanat Wydziału będzie pracował zdalnie

Z powodu prac konserwacyjnych stacji transformatorowej zasilającej budynki UJ przy ul. Reymonta 4 i Ingardena 3 w dniu 29 sierpnia 2022 r., dziekanat Wydziału będzie pracował zdalnie.

Polecamy również
Odwołanie dyżuru Pełnomocnika Dziekana ds. bezpieczeństwa oraz przeciwdziałania dyskryminacji w dniach 12 i 19.10.2022 r.
Godziny dziekańskie w poniedziałek 3 października
Rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka".
Nagroda Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ za najlepszą pracę dyplomową.