Rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka".

Do piątku 23 września (do 12:00) trwa rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka", prowadzone w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ. Są to studia stacjonarne z opcją uczestnictwa online. Zajęcia prowadzą specjaliści z UJ oraz innych polskich uczelni, jak również dyplomaci i praktycy ze świata biznesu. W programie przewidziano 180 godzin zajęć, w tym 36 godzin języka chińskiego, zaplanowanych na 10 weekendów. Koszt studiów: 1500 zł/ semestr.

Strona rekrutacji.

Więcej informacji.

Stypendia Ministra nauki i szkolnictwa wyższego dla młodych badaczy WSMiP

Praca Dziekanatu w dniu 14 czerwca 2024 r.

Nabór wniosków w Konkursie na wyjazdy zagraniczne (konferencje) nadal trwa!

Komunikat WKW WSMiP UJ z 27.05.2024 r. w sprawie wyborów do Rady Wydziału SMiP UJ na kadencję 2024-2028