Nadzwyczajny podział dotacji statutowej dla doktorantów

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22.11-29.11.2013 trwa nadzwyczajny nabór wniosków  o przyznanie środków w ramach dotacji na działalność statutową na badania naukowe uczestników studiów doktoranckich.

Wnioski są przyjmowane w trzech kategoriach:

• pisanie rozprawy doktorskiej,
  • opublikowanie/pisanie artykułu w języku angielskim,
  • wyjazd z referatem na konferencję zagraniczną.

W przypadku wniosku o wsparcie przygotowania rozprawy doktorskiej, stosowny fragment dysertacji powinien zostać złożony w Dziekanacie do 5 grudnia 2013 r. W przypadku wyjazdu konferencyjnego, musi się on zostać rozliczony do 15 grudnia 2013 r. W przypadku artykułu, tekst powinien być opublikowany lub przyjęty do druku.

Każdy ubiegający się o dotację doktorant składa trzy dokumenty:

• wniosek ogólny,
  • jeden z wybranych formularzy dotyczących konkretnej działalności, o której wsparcie ubiega się doktorant (rozprawa doktorska, artykuł w języku angielskim, udział w konferencji), wraz z wymaganymi załącznikami,
  • kopię Karty Osiągnięć Doktoranta (KOD), którą dany doktorant złożył rozliczając poprzedni rok akademicki (tj. 2013/2014), wraz z jej załącznikami.

Dokumenty należy składać  w Dziekanacie WSMiP w Collegium Novum w godzinach jego pracy.

UWAGA! Przed wypełnieniem formularza ogólnego oraz formularza szczegółowego prosimy uważnie zapoznać się z uchwałą ogólną Rady Wydziału oraz szczegółowymi zasadami podziału dotacji statutowej dla doktorantów.

Regulamin konkursu oraz formularze wniosków można znaleźć pod adresem:

Pytania odnośnie naboru wniosków można przesyłać do przedstawiciela doktorantów w Radzie Wydziału SMiP, Krzysztofa Tlałki, na adres: krzysztof.tlalka@onet.eu.

Data opublikowania: 22.11.2013
Osoba publikująca: Michał Olaś