Sukces projektu z udziałem pracowników Wydziału w konkursie Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki

Z radością informujemy, że jeden z projektów wydawniczych realizowanych przy udziale pracowników naszego Wydziału otrzymał grant w ramach konkursu Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki. (Więcej o programie...)

Projekt pt. "Biblioteka Klasyki Polskiej Myśli Politycznej - program badań i edycji źródeł do historii polskiej myśli politycznej", kierowany przez prof. dr. hab. Bogdana Szlachtę, otrzymał grant w wysokości 483 329 zł.

Grant (nr 11H 11 007280) przyznano w ramach Modułu 1.1., dotyczącego wspierania długofalowych prac dokumentacyjnych, edytorskich i badawczych o fundamentalnym znaczeniu dla dziedzictwa i kultury narodowej.

Więcej na temat redagowanych przez wielu pracowników WSMiP UJ tomów "Biblioteki Klasyki Polskiej Myśli Politycznej": http://www.wsmip.uj.edu.pl/bkpmp.
Data opublikowania: 18.11.2011
Osoba publikująca: Tomasz Pugacewicz