Weekendowe warsztaty metodologiczne dla Studentów i Studentek WSMiP

22.12.2022
Uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych, ogłoszony został nabór do udziału w weekendowych warsztatach metodologicznych, które odbędą się w formule on-line w dniach 14-15 stycznia 2023 r.

Wyjazd studyjny do Akademii Dyplomatycznej MSZ RP

22.12.2022
Uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych, ogłoszony został nabór na wyjazd studyjny dla studentów i studentek do Akademii Dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych oraz ministerstwa związanego z problematyką studiów prowadzonych na naszym wydziale.

Wyjazd studyjny do siedziby ONZ - nabór zgłoszeń

02.12.2022

Odwołanie dyżuru Pełnomocnika Dziekana ds. bezpieczeństwa oraz przeciwdziałania dyskryminacji w dniach 12 i 19.10.2022 r.

Godziny dziekańskie w poniedziałek 3 października