Indywidualne konsultacje z Doradcą Zawodowym z Niemiec

01.06.2012
Biuro Karier UJ oraz Biuro Karier Uniwersytetu w Duisburg-Essen zapraszają studentów i absolwentów UJ zainteresowanych zatrudnieniem w Niemczech do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z niemieckim Doradcą zawodowym. Godzinne konsultacje będą organizowane w Biurze Karier UJ przez komunikator Skype

Wyniki podziału dotacji statutowej dla doktorantów

30.05.2012
Protokół z obrad Komisji Konkursowej ds. podziału dotacji statutowej dla uczestników studiów doktoranckich z dnia 22 maja 2012 r. (pobierz [.pdf])

Dr Piotr Bajor Przewodniczącym Rady Młodych Naukowców

26.03.2015
Uprzejmie informujemy, że dr Piotr Bajor z INPiSM UJ został Przewodniczącym Rady Młodych Naukowców. Rada jest organem doradczym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP.

Termin składania sprawozdań z realizacji projektów przedłużony do 31 maja

12.05.2012
Beneficjenci konkursu dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia mają możliwość złożenia sprawozdań z realizacji projektów do 31 maja.

Spotkanie dla doktorantów 1. roku: SET - studia i stypendia

09.05.2012
Wszystkich zainteresowanych Interdyscyplinarnymi Studiami Doktoranckimi "Społeczeństwo - Technologie- Środowisko" SET zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji i warunków studiowania.