Wyniki podziału dotacji statutowej dla młodej kadry do 35. roku życia

07.05.2012
W wyniku postępowania Komisji Konkursowej, której przewodniczył prof. dr hab. Marek Bankowicz, prodziekan WSMiP ds. ogólnych, zdecydowano o przyznaniu dofinansowania na 43 projekty zgłoszone na konkurs

Pierwsze w Polsce interdyscyplinarne podyplomowe studia miejskie

04.05.2012
Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na pierwsze w Polsce interdyscyplinarne podyplomowe studia miejskie „Miasto i miejskość. Jak współtworzyć dobre miasto".

15 maja mija termin składania sprawozdań z realizacji projektów

25.04.2012
Przypominamy beneficjentom konkursu dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia o obowiązku złożenia do 15 maja sprawozdań z realizacji projektów

Godziny dziekańskie

24.04.2012
Uprzejmie informujemy o udzielonej zgodzie Dziekana na zawieszenie zajęć dydaktycznych (godziny dziekańskie) w dniu 30.04.2012 r.

Praktyki podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy

15.04.2012
Instytut Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy zaprasza studentów UJ do odbycia praktyki podczas tegorocznej edycji Forum (Krynica, 4-6 września 2012).