Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ „Wyzwania demokracji” - fotorelacja

W dniu 13 listopada 2019 r. we współpracy władz dziekańskich z Samorządem Studentów WSMiP zorganizowany został III Dzień Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ „Wyzwania demokracji”. Celem tego wydarzenia była integracja społeczności akademickiej, jak również pogłębiona debata naukowa poświęcona jednemu z kluczowych aspektów badań prowadzonych w poszczególnych jednostkach Wydziału.

Wiodącą problematyką tegorocznej edycji święta studentów i pracowników badawczo-dydaktycznych Wydziału był temat "Wyzwania demokracji". W związku z tym, w trakcie Dnia Wydziału odbyła się debata ekspertów z udziałem pracowników naukowych WSMiP, jak również dwa panele studenckie, w trakcie których studenci przedstawili referaty dotyczące problematyki współczesnej demokracji.

W ramach Dnia Wydziału, zorganizowany został również Panel Absolwencki, podczas którego byli studenci WSMiP opowiedzieli o swojej karierze zawodowej oraz kompetencjach zdobytych w trakcie studiów na naszym Wydziale, które okazały się przydatne na konkurencyjnym rynku pracy.

Podczas całego Dnia Wydziału odbyła się również promocja kół naukowych, działających we wszystkich instytutach Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Serdecznie dziękujemy za Państwa udział w tym wydarzeniu.

Zobacz galerię zdjęć
Polecamy również
Porozumienie o współpracy Wydziału SMiP UJ z Wojskowym Instytutem Techniki Uzbrojenia w Zielonce
Polska w instytucjach międzynarodowych w latach 1918–2018 – relacja z seminarium CSMR-INPiSM-PTSM
Jubileusz 40-lecia pracy naukowo-dydaktycznej Pani prof. dr hab. Ewy Bujwid-Kurek
Doktorat honoris causa dla pracownika ISM prof. Leszka Korporowicza