Dotacja statutowa dla doktorantów WSMiP - wyniki

Na posiedzeniu w dniu 12 listopada 2012 r. Komisja rozpatrująca wnioski uczestników studiów doktoranckich na WSMiP w sprawie dotacji na badania naukowe dokonała podziału środków w ramach nadzwyczajnej edycji konkursu

Wykład JE Ambasadora USA w Polsce Lee Feinsteina

23 października 2012 roku, w Auli Collegium Novum, odbył się wykład JE Ambasadora USA w Polsce Lee Feinsteina, zorganizowany przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie we współpracy z Ambasadą USA w Warszawie oraz Konsulatem Generalnym USA w Krakowie.
wykład

Debaty konfucjańskie: muzułmanie w Chinach

16 listopada 2012 roku o godz. 17:00 Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie" zaprasza na debatę poświęconą chińskim muzułmanom. Prelegentami będą cenieni specjaliści: prof. Raphael Israeli z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, dr Włodzimierz Cieciura z Uniwersytetu Warszawskiego oraz dr Ivo Spira z Uniwersytetu w Oslo.

Nabór wniosków o przyznanie środków w ramach dotacji na badania naukowe uczestników studiów doktoranckich

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych ogłasza nadzwyczajny nabór wniosków o przyznanie środków w ramach dotacji na działalność statutową na badania naukowe uczestników studiów doktoranckich.

VII Międzynarodowa Szkoła Letnia - Nauczanie o Holokauście

W dniach 2 – 8 lipca br. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się siódma edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście.