Dziekanat WSMiP UJ w okresie od 6.08 – 17.08. 2012 r. będzie nieczynny

Uprzejmie informujemy, że dziekanat Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w okresie od 6.08 – 17.08 2012 r. będzie z powodu przerwy urlopowej nieczynny.

Dar prof. Rahula Petera Dasa dla Wydziału Studiów Międzynarodowych i politycznych UJ

W dniu 1 czerwca 2012 r. podczas międzynarodowego sympozjum pt. „Human Values in Intercultural Space", organizowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, miało miejsce uroczyste przekazanie przez prof. dr hab. Rahula Petera Dasa z uniwersytetu w Halle-Wittenberdze, na ręce Dziekana WSMiP UJ prof. dr hab. Bogdana Szlachty, cennego daru książkowego.

Międzynarodowe sympozjum „Human values in intercultural space"

W dniach 1.06-2.06.2012, w sali kominkowej Baszty Adolfa Szyszko-Bohusza w Krakowie-Przegorzałach, odbyło się międzynarodowe sympozjum zatytułowane „Human Values in Intercultural Space". Sympozjum zorganizowane zostało przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ w ramach wydziałowego projektu „Jagiellońskie Studia Kulturowe".

Panel dyskusyjny w ramach 22 Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie

W związku z obchodami 22 Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie w imieniu Centrum Badań Holokaustu UJ mamy zaszczyt zaprosić Państwa na panel dyskusyjny, współorganizowany z Instytutem Francuskim w Krakowie, Mémorial de la Shoah w Paryżu oraz krakowskim Muzeum Galicja.

Indywidualne konsultacje z Doradcą Zawodowym z Niemiec

Biuro Karier UJ oraz Biuro Karier Uniwersytetu w Duisburg-Essen zapraszają studentów i absolwentów UJ zainteresowanych zatrudnieniem w Niemczech do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z niemieckim Doradcą zawodowym. Godzinne konsultacje będą organizowane w Biurze Karier UJ przez komunikator Skype