Aktualności

Hubert Królikowski członkiem Rady Naukowej l'Institut de Stratégie Comparée - Commission Française d'Histoire Militaire

Pracownik Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, dr hab. Hubert Królikowski, prof. UJ, został członkiem Rady Naukowej l'Institut de Stratégie Comparée - Commission Française d'Histoire Militaire (Instytutu Strategii Porównawczej - Francuskiej Komisji Historii Wojskowej) z siedzibą w Paryżu.

Prof. Witold Stankowski laureatem konkursu "Książka historyczna roku"

Pracownik Instytutu Europeistyki UJ prof. dr hab. Witold Stankowski dostał nagrodę czytelników w kategorii "Najlepsza książka popularnonaukowa poświęcona historii Polski w XX wieku" w konkursie "Książka historyczna roku".

Sukces projektu z udziałem pracowników Wydziału w konkursie Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki

Z radością informujemy, że jeden z projektów wydawniczych realizowanych przy udziale pracowników naszego Wydziału otrzymał grant w ramach konkursu Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki.

Doktorant naszego Wydziału powołany przez MNiSW RP w skład Zespołu Ekspertów Bolońskich

Z radością informujemy, że mgr Jacek Lewicki, doktorant w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, został powołany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w skład Zespołu Ekspertów Bolońskich.

Inauguracja roku pierwszych zagranicznych studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego

12 listopada 2011 odbyła się oficjalna inauguracja roku pierwszych zagranicznych studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego organizowanych przy współpracy z Polskim Uniwersytetem na obczyźnie.