news aktualności

Relacja z konferencji Horizon Europe Week conference "China and Europe at the Edge of Chaos? Trends, Frameworks, Challenges"

wydarzenia

Wykład Profesora Jana Zielonki (University of Oxford) w ramach projektu Polimpact – Społeczne znaczenie i wpływ politologii

Gorąco zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i doktorantów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, a także pozostałych członków polskiej społeczności politologicznej do udziału w wykładach i dyskusjach w ramach projektu „Polimpact – Społeczne znaczenie i wpływ Politologii”!

Organizacja pracy Biblioteki w dniach od 28.10.2022 do 04.11.2022

news aktualności

Jean Monnet Grant dla Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

Z dumą ogłaszamy, że Profesor Viktoriya Voytsekhovska, który realizuje grant ID.UJ w Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju pod opieką Profesora Marcina Grabowskiego, została nominowanego do grantu Jeana Monnet jako jeden z partnerów projektu.
wydarzenia

Faces of postmemory 5 – conflict or negotiations?/Oblicza Postpamięci 5 – konflikty czy negocjacje?

25 i 26 października odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. „Oblicza postpamięci 5 – konflikty czy negocjacje?”. Wydarzenie odbędzie się w budynku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, przy ul. Reymonta 4. Wykład inauguracyjny wygłosi Ann Rigney z Uniwersytetu w Utrechcie.