aktualności

Interpretacja dziedzictwa w ujęciu partycypacyjnym: aktywizacja kulturalna ukraińskiej społeczności uchodźczej w Krakowie

Інтерпретаціяспадщини у партисипаційномурозрізі: культурна активізаціяспільнотиукраїнськихбіженців у Кракові
events wydarzenia

Wykład Profesora Johna Ishiyamy – Prezydenta Amerykańskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, pt. "Przyszłość nauk politycznych?"

Granty NCN dla pracowników naszego Wydziału

Z wielką radością informujemy, że pracownicy naszego Wydziału otrzymali granty badawcze w konkursach Narodowego Centrum Nauki (NCN).
events wydarzenia

XIII Festiwal Dyplomatyczny „Wiatr Zmian - Unia Europejska w dobie globalnej niepewności”

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego (KSSM UJ) zaprasza na XIII edycję naszej flagowej konferencji naukowej pt. "Festiwal Dyplomatyczny"!
events wydarzenia

Wykład Profesor Oriane Calligaro pt. Podejście Unii Europejskiej do kwestii europejskiej tożsamości – pomiędzy dziedzictwem, kulturą i wartościami