Wyniki sortowane według etykiety: news

news

Wykład jednego z najbardziej wpływowych teoretyków stosunków międzynarodowych w świecie, prof. Petera J. Katzensteina z Cornell University

W imieniu prof. dr. hab. Andrzeja Mani, przewodniczącego krakowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych oraz wiceprzewodniczącego Zarządu Głównego PTSM mamy przyjemność zaprosić Państwa na wykład jednego z najbardziej wpływowych teoretyków stosunków międzynarodowych w świecie, prof. Petera J. Katzensteina z Cornell University.
news

Wykład otwarty pt. "Changing patterns of Euroscepticism: from a Cold War perspective to the 2010s"

Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich oraz Zakład Polityki i Kultury Krajów Śródziemnomorskich Instytutu Europeistyki UJ mają zaszczyt zaprosić na wykład otwarty Prof. Valentine Lomellini oraz Prof. Paolo Graziano z Uniwersytetu w Padwie pt. "Changing patterns of Euroscepticism: from a Cold War perspective to the 2010s".

CFA: Pécs Debate Academy 2017 - CEEPUS Summer School

Pécs Debate Academy 2017 – CEEPUS Summer School will use a mixed methodology – you will learn about the interesting issues of higher education from experts of the field while you will also gain an opportunity to develop your speaking skills and learn to argue along the techniques of the British Parliamentary Debate style.

Rekrutacja na portugalskie Estoril Political Forum

Rekrutacja na portugalskie Estoril Political Forum, które w 2017 roku odbędzie się pod tytułem “DEFENDING THE WESTERN TRADITION OF LIBERTY UNDER LAW”

Global Politics Workshop

Wszystkich doktorantów WSMiP zapraszamy do udziału w warsztatach dotyczących m.in. problematyki metodologii, organizowanych przez konsorcjum uczelni partnerskich, które odbędą się we Lwowie w dniach 26 kwietnia-4 maja 2017 roku.