Wyniki sortowane według etykiety: events

Wykład Nicka Pope’a pt. UFO a rząd

Partnership Launch Event / Democracy: Threats and Challenges

Wydarzenie to ma na celu uroczysta inaugurację współpracy między LSE IDEAS i Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych (WSMiP), jak również utworzenie LSE IDEAS CSEEP at the Jagiellonian University. Spotkaniu będzie towarzyszył panel naukowy pt. Democracy: Threats and Challenges, podczas którego wystąpią przedstawiciele LSE IDEAS i WSMiP, dyskutując na temat problemów współczesnej demokracji liberalnej.
events wydarzenia

Wykład Prof. Avigail Eisenberg pt. Prawa mniejszości, prawa większości i zmiana społeczna

events wydarzenia

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju zaprasza na Foreign Affairs Open House

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju (Centre for International Studies and Development) ma zaszczyt uczestniczyć w kolejnej edycji prestiżowego Open House: Virtual Graduate Fair School organizowanym przez Foreign Affairs!
events wydarzenia

Kryzys migracyjny i jego konsekwencje dla regionalnego i europejskiego bezpieczeństwa. Seminarium dyskusyjne