Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

events wydarzenia

On Extraterrestial Life and Human’s Future in the Universe. A combined physical, social and political science discussion - wykład Profesora Jonathana Jianga

wydarzenia

Wykład dr. Arkadiusza Górnisiewicza w Regionalnym Ośrodku Debaty Międzynarodowej w Krakowie (RODM).

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie i Ośrodek Myśli Politycznej zapraszają na wykład w cyklu "Klasycy filozofii o polityce międzynarodowej" o myśli politycznej Carla Schmitta pt. “Powstanie i upadek europocentrycznego porządku światowego w ujęciu Carla Schmitta”.
events wydarzenia

Międzynarodowa konferencja naukowa "Non-state actors as a determinant of contemporary international relations"

wydarzenia

Global Trends Lab i LSE IDEAS CSEEP zapraszają na warsztaty dokształcające ze skutecznego popularyzowania nauki

wydarzenia

Przemoc i dyskryminacja z uwagi na płeć w środowisku uniwersyteckim – debata WSMiP

Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie "Przemoc i dyskryminacja z uwagi na płeć w środowisku uniwersyteckim" organizowanej na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych w ramach międzynarodowej kampanii "16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć".