Wyniki sortowane według etykiety: promocje

promocje

"Pozytywne Miejsca Pamięci Europejskiej" – nagranie ze spotkania promującego książkę pod redakcją pracowników naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że na stronie naszego Wydziału w serwisie YouTube udostępnione zostało nagranie zawierające fragmenty spotkania z 4 października 2016 r. promującego książkę pod redakcją dr Kingi Anny Gajdy oraz Anety Pazik (Instytut Europeistyki UJ) pt. "Pozytywne Miejsca Pamięci Europejskiej".
promocje

Marek Hłasko i Stanisław Wygodzki w książkach dr. Piotra Weisera – nagranie ze spotkania promującego książki pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że na stronie naszego Wydziału w serwisie YouTube udostępnione zostało nagranie zawierające fragmenty spotkania z 7 czerwca 2016 r. promującego książki dr. Piotra Weisera (Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu) UJ pt. "Izrael Hłaski. "To nie ja wymyśliłem ten kraj""
promocje