Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Pierwsza edycja Szkoły Letniej Dyplomacji

W minionym tygodniu na naszym Wydziale odbyła się I edycja Szkoły Letniej Dyplomacji UJ, będącej wspólną inicjatywą trzech wydziałów (WZiKS, WSMiP i WPiA) przy współpracy Akademii Dyplomatycznej MSZ oraz Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Krakowie.
news aktualności

Seminarium naukowe Katedry Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej UJ

Uroczystość z okazji przejścia na emeryturę Profesora Adama Walaszka

news aktualności