Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

20221018
Previous week
Next week

Wykład Prof. Eleonory Narvelius z uniwersytetu w Lund pt. Bandera Reaffirmed: Scrutinizing Lessons of a Nationalist Symbol in Struggling Ukraine.

Дата: 18.10.2022
Время начала: 17:00
Место: Platforma Microsoft Teams
Организатор: Międzynarodowa Platforma Badawcza Contested Legacies. Central and Eastern European and Southern European competing narratives on authoritarian lieux de memoire
Контакт: Dr hab. Joanna Sondel-Cedarmas, prof. UJ, joanna.sondel-cedarmas@uj.edu.pl

Wykład inauguruje działalność Międzynarodowej Platformy Badawczej pt. Contested Legacies. Central and Eastern European and Southern European competing narratives on authoritarian lieux de memoire (H.1.11.2021), dofinansowanej ze środków Priorytetowego Obszaru Badawczego w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Link do strony platformy.

plakat ze zdjęciem eleonor narvselius i szczegółami organizacyjnymi jej wykładu

Файлы для скачивания
Plakat wydarzenia