Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Kierunek "politologia" prowadzony w INPiSM wyróżniony

04.01.2013
Pod koniec listopada Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki w konkursie, w którym „politologia" prowadzona w INPiSM została jednym z wyróżnionych kierunków studiów.

Spotkanie konsorcjum VNDREAM – Visegrad Network for Research, Education and Mobility

25.12.2012
6 grudnia 2012 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbyło się spotkanie konsorcjum VNDREAM – Visegrad Network for Research, Education and Mobility. Przedstawiciele uczelni partnerskich konsorcjum z Brna, Bańskiej Bystrzycy, Pecsu i Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ dyskutowali nad porozumieniem ustanawiającym wspólną procedurę organizacji studiów magisterskich

Życzenia świąteczne

25.12.2012
Życzenia udanych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku dla wszystkich Pracowników i Studentów WSMiP UJ składa Kolegium Dziekańskie

Doktorant WSMiP w Zarządzie Krajowej Rady Doktorantów

18.12.2012
Z przyjemnością informujemy, że w wyniku wyborów, które miały miejsce 8 grudnia w ramach XIII Zjazdu Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Pan mgr Tomasz Marcin Wrona z Instytutu Studiów Regionalnych UJ został wybrany na Członka Zarządu KRD VIII Kadencji.

Godziny dziekańskie

21.11.2012
W dniu 26 listopada będą obowiązywały godziny dziekańskie dla studentów na wszystkie zajęcia prowadzone w Przegorzałach oraz dzień wolny od pracy dla pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych Instytutu Europeistyki.