Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

20230519
Previous week
Next week

Nabór abstraktów na XIV Festiwal Dyplomatyczny pt. ,,Organizacje międzynarodowe: dyplomatyczny game changer?”

Дата: 19.05.2023
Место: Facebook, fanpage Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ
Контакт: Gabriela Wolińska, promocja.kssm@uj.edu.pl, gabriela.wolinska@student.uj.edu.pl

Zaczynamy nabór abstraktów na XIV Festiwal Dyplomatyczny!

Poniższy formularz jest kwestionariuszem dla osób zainteresowanych udziałem w międzynarodowej konferencji naukowej pt. XIV Festiwal Dyplomatyczny „Organizacje międzynarodowe - dyplomatyczny game changer?”.

Językami konferencji są polski i angielski. W zależności od preferowanego języka prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza:

Kwestionariusz w języku polskim.

W razie pytań, proszę kontaktować się z nami poprzez wiadomość na Facebooku lub poprzez  e-mail XIVDiplomaticFestival@uj.edu.pl.

(szczegóły w kwestionariuszu)

fioletowy plakat festiwalu dyplomatycznego z graficznym znakiem białej kuli ziemskiej