Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta!

Szanowni Państwo!

Informujemy, że rejestracja na szkołę letnią Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 została otwarta! Chętni mogą aplikować od 07.03.2024 do 08.04.2024.

Szkoła letnia Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 będzie miała charakter stacjonarny. Wszystkie zajęcia prowadzone będą w języku angielskim, w budynku Wydziału (ul. Reymonta 4). Termin wydarzenia – 01.07.2024-12.07.2024.

Aby uczestniczyć w Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju Complexity Summer School 2024 należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Więcej szczegółów, wraz z regulaminem, można znaleźć na stronie internetowej.

Complexity Summer School

Recommended
Z głębokim smutkiem informujemy, że w dniu 24 kwietnia 2024 roku zmarł Prof. dr hab. Władysław Miodunka

NEWSLETTER, 23 kwietnia 2024 r.

Zakończenie naboru w konkursie "granty dla przyszłości" dla wybitnych studentów WSMiP i konkursie na wyjazdy zagraniczne WSMiP

Rekrutacja do programu MOST