Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Nowości wydawnicze

Wykorzystanie sztucznych sieci neuronowych w badaniach politologicznych - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN ukazała się książka autorstwa Łukasza Wordliczka pt.: "Wykorzystanie sztucznych sieci neuronowych w badaniach politologicznych"

Canadian Political, Social and Historical (Re)visions in 20th and 21st Century - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka pod red. Marcina Gabrysia, Magdaleny Marczuk-Karbownik i Magdaleny Paluszkiewicz-Misiaczek pt.: "Canadian Political, Social and Historical (Re)visions in 20th and 21st Century"

Kirgistan - oblicza transformacji - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka pod red. Michała Kuryłowicza i Krystiana Pachuckiego-Włoska pt.: "Kirgistan - oblicza transformacji"

Pozarządowy sektor niekomercyjny w Rosji w latach 2000-2018. Osobliwości funkcjonowania - nowa publikacja pracowniczki naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka autorstwa Anny Jach pt.: "Pozarządowy sektor niekomercyjny w Rosji w latach 2000-2018. Osobliwości funkcjonowania"

Realizm neoklasyczny w perspektywie teorii stosunków międzynarodowych i polityki zagranicznej - nowa publikacja pracowniczki naszego Wydziału

Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka autorstwa Magdaleny Kozub-Karkut pt.: "Realizm neoklasyczny w perspektywie teorii stosunków międzynarodowych i polityki zagranicznej"