Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej z 26 maja 2020 r. w sprawie czynności wyborczych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje o terminach następujących czynności wyborczych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ:

9 czerwca 2020 r., godz. 14:00: zebranie wyborcze on-line członków Rady Wydziału, poświęcone zgłaszaniu kandydatów na dziekana WSMiP oraz wyrażeniu zgody lub odmowie wyrażenia zgody na kandydowanie przez te osoby, które zostaną zgłoszone;

16 czerwca 2020 r., godz. 14:00: zebranie wyborcze on-line członków Rady Wydziału, poświęcone prezentacji programów przez kandydatów oraz wyrażeniu przez Radę Wydziału opinii co do poszczególnych kandydatów w głosowaniu tajnym.

Zebranie wyborcze będzie prowadzone z wykorzystaniem MS Teams, a zgłaszanie kandydatów oraz wyrażanie opinii co do poszczególnych kandydatów nastąpi w systemie USOSweb.

Файлы для скачивания
Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej do pobrania