Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra

Miło nam poinformować, że została podpisana umowa zgodnie z którą, jako nasi wydziałowi Czytelnicy, otrzymujecie dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK Libra. Zakup został sfinansowany ze środków Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza i umożliwia - po otrzymaniu kodu dostępu - zdalne korzystanie z serwisu za pośrednictwem komputerów i urządzeń mobilnych.

W przypadku Państwa Studentek i Studentów Wydziału, hasło do zdalnego logowania w czytelni IBUK Libra można otrzymać wysyłając na adres agnieszka.basiarz@uj.edu.pl następujące informacje:

• imię i nazwisko
  • kierunek studiów
  • numer legitymacji studenckiej (pod kodem kreskowym).

W przypadku Państwa Pracowniczek i Pracowników Wydziału, prosimy o wiadomość mailową z prośbą o udzielenie dostępu.

W mailu zwrotnym dostaną Państwo kod dostępu oraz filmiki instruktażowe. Platforma https://libra.ibuk.pl/ pozwala nie tylko czytać książki, ale umożliwia także zaawansowaną pracę z e-książką (zaznacz tekst, wprowadź zakładki, notatki; stwórz wirtualna półkę z książkami, generuj bibliografię, korzystaj ze słownika i encyklopedii), dodatkowo publikacje w ibuku można czytać za pomocą komputerów, tabletów i smartfonów. Polecane jest otwieranie książki w czytniku myIBUK (po zarejestrowaniu się – należy podać adres email oraz hasło), który umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem.

Jednocześnie (w tym samym czasie) z jednej publikacji może korzystać 5 użytkowników.

Zachęcamy do korzystania i życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

ogłoszenie o dostępie do wirtualnej czytelni IBUK libra