Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Wydłużeniu terminu naboru wniosków

Uprzejmie informujemy o wydłużeniu terminu naboru wniosków w konkursach na trwałą interdyscyplinarną współpracę badawczą oraz na rozwój współpracy z otoczeniem zewnętrznym uczelni w ramach programu IDUB na WSMiP.

Nowy termin zakończenia konkursów upływa w dniu 10 marca br.

Szczegółowe informacje na temat konkursów i przygotowania projektów dostępne są na stronie Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursach i przygotowania wniosków projektowych.

Zespół ds. realizacji Programu IDUJ na WSMiP.

Recommended
Z głębokim smutkiem informujemy, że w dniu 24 kwietnia 2024 roku zmarł Prof. dr hab. Władysław Miodunka

NEWSLETTER, 23 kwietnia 2024 r.

Zakończenie naboru w konkursie "granty dla przyszłości" dla wybitnych studentów WSMiP i konkursie na wyjazdy zagraniczne WSMiP

Rekrutacja do programu MOST