Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Wizyta Dziekana WSMiP UJ, Prof. Bogdana Szlachty na Uniwersytecie Marcina Lutra w Halle-Wittenberdze

6 lutego 2015 roku, Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, prof. dr hab. Bogdan Szlachta odwiedził Uniwersytet Marcina Lutra w Halle-Wittenberdze.

Pierwszym punktem wizyty Dziekana WSMiP UJ w Halle było spotkanie z Dziekan Wydziału Filozoficznego I MLU, Prof. dr. Suzanne S. Schüttemeyer oraz Prodziekanem Wydziału Filozoficznego I MLU, Prof. dr. Rahulem Peterem Dasem.

Podczas spotkania omówiono możliwości współpracy pomiędzy oboma Wydziałami, w zakresie wspólnych przedsięwzięć o charakterze badawczym i edukacyjnym, tak w obszarze szeroko pojmowanych nauk politycznych, jak i badań nad poszczególnymi regionami świata. Uczestnicy spotkania zadeklarowali także chęć przygotowania umowy o współpracy wydziałów.

Następnie, Prof. R. P. Das przekazał na ręce Prof. B. Szlachty dar w postaci 2000 książek, poświęconych zagadnieniom polityczno-społeczno-kulturowym krajów Azji.

Дата публикации: 11.02.2015
Published by: Tomasz Pugacewicz