Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Sukces Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ

15.11.2015
Uprzejmie informujemy, że działające w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych zostało uznane za jedno z pięciu najlepszych kół naukowych w Polsce! Koło zdobyło wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Studenckiego Ruchu Naukowego StRuNa w kategorii „Koło Roku 2014"

INPiSM UJ oraz Wydział liderem międzynarodowego konsorcjum uczelni państw Partnerstwa Wschodniego i Niemiec

15.11.2015
Wchodzący w skład Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych został liderem międzynarodowego konsorcjum, realizującego projekt badawczy „Geopolityczne dylematy. Polska i Niemcy a procesy i wyzwania europeizacji w Europie Wschodniej i Kaukazie"

Wizyta Dziekana WSMiP UJ, Prof. Bogdana Szlachty na Uniwersytecie Marcina Lutra w Halle-Wittenberdze

15.11.2015
6 lutego 2015 roku, Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, prof. dr hab. Bogdan Szlachta odwiedził Uniwersytet Marcina Lutra w Halle-Wittenberdze

Wydziałowe szkolenie na temat grantów Narodowego Centrum Nauki

15.11.2015
3 lutego 2015 roku z inicjatywy Prodziekan Wydziału SM i P UJ Prof. dr hab. Ewy Bujwid- Kurek odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe na temat pozyskiwania grantów z Narodowego Centrum Nauki

Prof. dr hab. Bogdan Szlachta, Dziekan WSMiP, przekłada swój dyżur

19.02.2015
Dzisiejszy dyżur (tj. 19 lutego 2015 r.) Pana Prof. dra hab. Bogdana Szlachty, Dziekana WSMiP, zostaje przeniesiony na dzień 20 lutego br. (piątek). Pan Dziekan będzie dyżurował w godz. 10.00 - 12.00.