Skip to main content

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Zaproszenie do udziału w hybrydowej serii debat o stosunkach międzynarodowych z udziałem Charkowskiego Uniwersytetu Narodowego im. W. N. Karazina

Już w najbliższy poniedziałek (15 kwietnia br.) Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ zapraszają na serię debat o stosunkach międzynarodowych w języku angielskim z udziałem reprezentacji Charkowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla N. Karazina.

Podczas czterech zaplanowanych paneli zostaną poruszone zagadnienia dotyczące Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, procesów globalnych, a także roli władz lokalnych. W przypadku tej ostatniej debaty, swoimi doświadczeniami podzielą się przedstawiciele obwodu charkowskiego i władz województwa małopolskiego.

Szczegółowy program załączono w formie pliku .pdf do niniejszego ogłoszenia.

Większość uczestników ze strony ukraińskiej weźmie udział w przedsięwzięciu w formie zdalnej. Na miejscu w Krakowie będzie jednak obecna także niewielka reprezentacja z Ukrainy.

Z uwagi na wykorzystywanie sali z odpowiednim wyposażeniem do transmisji online, limit miejsc jest ograniczony, więc najpóźniej do piątku proszę przesłać e-maila na adres tomasz.pugacewicz@uj.edu.pl z informacją o chęci udziału w przedsięwzięciu.

Charkowski Uniwersytet w 2022 r. podpisał z UJ list intencyjny o rozwoju współpracy a powyższa seria debat stwarza platformę do zapoznania się z wynikami badań prowadzonych w tej uczelni.

Файлы для скачивания
pdf
Program